| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολέρ καλωδίου γωνίας τριών σπαθών |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Μέγεθος | Max 150MM |
| Αριθμός αντικειμένου | 21361 |
|---|---|
| Σχήμα | SWL-16 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Βάρος | 00,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομα | Μπλοκ συμβολοσειράς καλωδίων |
|---|---|
| Αρ. | 10228 |
| Μέγεθος της κατάρρευσης | 120x130 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 2.7-12.5kg |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης καλωδίων ηλεκτρικής ενέργειας για αγωγούς |
|---|---|
| Άρθρο | 16241-16244 |
| Τύπος | Καλώδια κοπτήρα |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία προϊόντος | Οπτικοακουστικές συσκευές |
|---|---|
| Τύπος | Ενώσεις |
| Ειδικότητα | Εφαρμόζεται στην κατασκευή καλωδίων ADSS ή OPGW. |
| Μέγεθος | 7-22 mm |
| Χρήση | Κατασκευή Γραμμής |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός συσσωρευτής καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 07197 |
| Μέγιστη ένταση | 2X55/1X110 KN |
| Χρήση | Εναέρια μετάδοση |
| Μέγεθος | 5.0X2.3X2.7m |
| Όνομα | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή diesel που τροφοδοτείται |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Ταχύτητα έλξης | 2600 M/MIN |
| Μέτρια ταχύτητα | 18.9/9.1 M/MIN |
| Τύπος | Τσάντα, ΤΥΛΙΑ ΤΥΛΙΑ, ΤΥΛΙΑ ΤΥΛΙΑ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό, άσπρο |
| Υλικό | Καμβά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δομή | Κύλινδρο |
| Μέγεθος | Διάμετρος 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |