| Δομή | Μονόστασια αντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ελαιόλαδο |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Χρήση | Κατασκευή ισχύος |
| Καύσιμο | Βενζίνη, ντίζελ ή ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Όργανο μέτρησης μήκους καλωδίου αγωγού |
|---|---|
| Εφαρμογή | για τη μέτρηση του μήκους διάχυσης του αγωγού ή του καλωδίου |
| Βάρος (kg) | 3-6 |
| Ταξίδια | SCD |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός κινητήρας 220V/380V |
|---|---|
| Ταχύτητα τραβήματος ((m/min) | 6 |
| Λαστιχένιο πάχος φύλλων | 25MM |
| Διάμετρος καλωδίων | 30-200mm |
| Χρήση | Σπρώξτε το καλώδιο |
| Ονομασία | Stripper καλωδίων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21481-21452 |
| Σχήμα | BP40-BK160 |
| Διάμετρος μονωμένου αγωγού | 30-160 mm |
| Μονωτικό στρώμα | 4.535mm |
| Ονομα | Ενσωματωμένο υδραυλικό κοπτήρα καλωδίων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21447Α-21447F |
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Δύναμη συρρίκνωσης | 70-100KN |
| Εγκεφαλικό | 4085mm |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 08155-08156 |
| Μοντέλο | JJQ-30HP |
| Δύναμη έλξης | 3-5Τ |
| Εξουσία | 4.04-6.61KW |
| Ονομα | Καλωδιακής γείωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | SHL1 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 30,6-8,5 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Ονομασία | Ρολάντες καλωδίων ράβδου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | Λιγότεροι από 150 mm, 160 mm και 200 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 0.5t |
| Δομή φορέα | Χύτευση Αλουμινίου, Σιδηρουργικής Πλάκας, Σιδηρουργικών Πυλών |
| Βάρος | 30,3-8,5 κιλά |
| Ονομασία | Συσκευές γλώσσας Clevis |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Χρώμα | Χρυσόλευκο |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος, διανομή ισχύος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενες ξύλινες περιπτώσεις |
| Ονομα | Πίνακας καλωδίων προστατευτικής κάμψης |
|---|---|
| Αρ. | 21321-21326 |
| Μοντέλο | GKB100A |
| Διάμετρος σωλήνα | 100-130 χιλιοστά |
| Βάρος | 3.2-6kg |