| Ονομασία | Ρολό καλωδίων |
|---|---|
| Χρήση | Εργαλεία τράβηξης καλωδίων |
| Υλικό | Τροχός από αλουμίνιο ή από νάιλον |
| Άρθρο | Υπόγειος εξοπλισμός έλξης |
| Μέγιστο πέρασμα. | 130-200 χιλιοστά |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολό καλωδίων |
| Διάμετρος σωλήνα | 80-200 χιλιοστά |
| Χρήση | Ρολάρι προστασίας καλωδίων ράβδου |
| Ονομασία | Ρολάρι προστασίας καλωδίων |
| Εφαρμόσιμος | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Ρολό οδηγού καλωδίου |
| Υλικό | Ατσάλι, νάιλον. |
| Ονομασία | Ρολέρ ηλεκτρικού καλωδίου από χάλυβα |
| Βάρος | 12-13 κιλά |
| στοιχείο | Ευθύς κύλινδρος καλωδίων τύπων σχοινιών καλωδίων για το υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων |
| Κύλινδρος για | Καλώδιο που βάζει το πρόγραμμα |
| Υλικό | Ρόδα αλουμινίου ή νάυλον Sheave |
| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| Τύπος | Τρίβλα τράβηξης καλωδίων, ευθείας τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| Απόδοση | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Σχήμα | Αλουμινένιο ανυψωτικό μπλοκ με νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Δυναμικότητα | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | 50,7-18,5 mm |
| Βάρος | 10,5-13,2 κιλά |