| Υλικό | Ρόδα MC |
|---|---|
| Ονομασία | Σύνδεση της τροχαλίας φραγμών |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20-190kn |
| Name | Corner Ground Roller(Tri-Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 21223-21224A |
| Model | SHL3-SHL4N |
| Rated Load | 10KN |
| Weight | 9-25KG |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |
| Όνομα | Ανυψώνονται και οι δύο πλευρές ανοίγουν με διπλό σπαθί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 11281-11284 |
| Σχήμα | QHS2-3 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 30-100KN |
| Διάμετρος σχοινιού | < 11 - < 18,5 mm |
| Όνομα | Στρογγυλοκόλλημα γείωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10301-10318 |
| Σχήμα | SHDN508D |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | θήκη από κόντρα πλακέ |
| όνομα | Μετατροπές υψηλών ταχυτήτων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 12141-12143 |
| Μοντέλο | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Φορτίο ονομαστικού | 50-300KN |
| Διάμετρο | 308-916 |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Ρολό οδηγού καλωδίου |
| βάρος | 20,8 κιλά |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Άρθρο | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| μέγεθος | 660X110mm ή 660X100MM |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Για γραμμή μεταφοράς |
| Χρήση | Υψηλή τάση |