| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120Χ30 Χιλ |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Τράλι | 1 |
| Μέγεθος | 508*100mm,408*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Διάμετρος | 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομασία | Τροχαλία χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Κρεμάστε μπλοκ κορδονιών τροχαλίας αγωγού |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
| Άρθρο | 12181,12182 |
| Τράλι | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Τύπος | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Άρθρο | 10231-10222 |
| Χρήση | Τράβηγμα αγωγού |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών για πιλότο |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | Διάμετρος 508.660.750.822.916 χλστ |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών ελικοπτέρου |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Τύπος | Clevis ή γάντζος |
|---|---|
| Υλικό τροχού | Νάιλον |
| Sheave μέγεθος | 120*30 |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
| βάρος | 2.1kg |