| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Ακτίνα κάμψης | R570 |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
| Όνομα | Τρία μάζα σχοινί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10226 |
| Σχήμα | SH80S |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 20,8 κιλά |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον και τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Υλικό | νάυλον, που ευθυγραμμίζεται υψηλής αντοχής με το νεοπρένιο |
| Διάμετρος | 308,508,660,822,916mm |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 χιλ. |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ630 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μεσαίο | Τράλι από χυτό χάλυβα |
| Τράλι | 5 |
| Μέγεθος | 508*100 χλστ |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Αριθμός | 1,3,5 |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR720 |
| Όνομα | Στρογγυλοπίνακας τροχόσπισης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21223-21224Α |
| Σχήμα | SHL3-SHL4N |
| Διάμετρος | 120200mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |