| Ονομασία | Τροχαλία μπλοκ αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves και Sheaves αλουμινίου |
| Χρήση | Για Γραμμή Μεταφοράς Ηλεκτρικής Ενέργειας |
| Αριθμοί τροχαλίας | 1,3,5,7 |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 1040*900*125 χλστ |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-200KN |
| Σχήμα | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |
| Μέγεθος | Διάμετρος 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120X35MM |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 6-12T |
| Διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Επικαιροποίηση | LGJ630 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Sheave μέγεθος | 80*50mm, 160*40mm, 120*58mm |