| Πλάτος στάχυων | 36-56mm |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-180mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής ή ως απαίτησή σας |
| Ονομασία | Μπλοκ αγωγού |
|---|---|
| Άρθρο | 10264 |
| Χρήση | Στην τοποθεσία |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον |
| Δυναμικότητα | 20kN |
| ΥΛΟΔΟΣ | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Σχήμα | 660 ΚΚ που δένουν με σπάγγο το φραγμό |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5,7 |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| βάρος | 150 κιλά |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Ρολό οδηγού καλωδίου |
| βάρος | 20,8 κιλά |
| Ονομασία | Αντιστροφική λαβή σχοινιών από χάλυβα |
|---|---|
| Χρήση | Συγκράτηση με σύρμα |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Τύπος | Τύπος μπουλονιών |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Τύπος | Στρογγυλή ζώνη |
|---|---|
| Υλικό | νάιλον με ρουλεμάν |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστικοί νάιλον τροχοί |
| Λειτουργία | Τράβηγμα καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |