| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120X35MM |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
|---|---|
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Συσκευή | Exported Standard |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR630 |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Μέγεθος | Διάμετρος 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Χρησιμοποιείται | Φραγμός μεγάλων διαμέτρων |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | Ρόδα MC |
| Άρθρο | Νάυλον ρόδες για τη σύνδεση του φραγμού |
| Ονομασία | Σιδηροδρομική λαβή σχοινιών |
|---|---|
| Άρθρο | SKG50N |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Σχοινί καλωδίων | 11 ~ 15 mm |
| Εφαρμογή | Πάρτε το ατσάλινο σχοινί |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών μετάδοσης |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |