| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Τύπος γάντζου | Πιάτο γάντζων |
| Μέγεθος στάχυων | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Max Conductor | LGJ1250 |
| Σχήμα | SHDN660X100 |
|---|---|
| Φρέμα | Ζυγισμένος χάλυβας |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένη εργασία γραμμών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Δοκιμαστικό φορτίο | 10KN |
|---|---|
| Υλικό | Πλάκα από νάιλον |
| Άρθρο | 21231-21234 |
| Ονομασία | Ρολάρι στροφής καλωδίων |
| Σχήμα | SHZL1 |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Υλικό | Νάυλον MC |
|---|---|
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
| Ισχύστε | Για την κατασκευή δύναμης |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένος |
| Μέρη | Ρουλεμάν |
| Sheaves υλικό | Νάυλον, χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | μεγάλη διάμετρος σειράς 660mm που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Απόδοση | Οικοδομές |
| Sheaves μέγεθος | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Χρήση | Ανύψωση |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |