| Υλικό | χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος στρογγυλού μπουρνού |
| Εφαρμόστε | Τράβηγμα καλωδίων |
| Χρήση | Σφίξιμο |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλό σιδηροδρομικό λαβήμα σχοινιών τύπου μπουλόνου |
| Άρθρο | Τραβήχτης καλωδίων |
|---|---|
| Ειδικότητα | Ελαφρύ βάρος |
| Δύναμη | 1T,2T,3T,5T,8T,10T,15T |
| Τροχός | 1,2,3,4 |
| Ονομαστικό φορτίο | 80KN |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822*710*110 χλστ |
| Max Conductor | LGJ630 |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Υλικό | Ρόδα MC |
|---|---|
| Ονομασία | Σύνδεση της τροχαλίας φραγμών |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20-190kn |
| Τράλι | Κράμα αργιλίου και νάυλον |
|---|---|
| Τύπος | Skyward και γάντζος |
| Επικαιροποίηση | 2Τ |
| Όνομα μοντέλου | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Εναέρια γραμμή |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών γείωσης |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Αγωγός ή Ατσάλινο Σχοινί Διάμετρος 6-28 |
| Διάμετρος κάτω | Διά 60-75 |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών 660X100 mm |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Σχήμα | SHD660,SHS660,SHW660,SHDN660,ΚΛΠ |
| Βάρος | 30 έως 110 κιλά |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ετικέτα | Suntech |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα ξύλινα κιβώτια |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 1160mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ1250 |