| Διάμετρο | 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
| Μέγεθος στάχυων | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
|---|---|
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Συσκευή | Exported Standard |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR630 |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Μέγεθος | 660X100mm |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7 |
| Δυναμικότητα | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
|---|---|
| Max Conductor | LGJ1250 |
| Διάρκεια ζωής | Ένα χρόνο |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Είδος | 10211 και 10212 |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα χαρτοκιβώτια |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120*30-400*80 χλστ |
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μέγεθος | 120x58mm |
| Εφαρμογή | Μετάδοση γραμμών |
| Ρόδα τροχαλιών | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Χρήση | Σύνδεση |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Ακτίνα κάμψης | R570 |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
| Υλικό | Ατσάλι, νάιλον τροχαλία |
|---|---|
| Άρθρο | 10291,10292 |
| Απόδοση | Μπλοκ χορδών σκοπού προς τον ουρανό |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |