| ΥΛΟΔΟΣ | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Υλικό | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Tranmission |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Ονομασία | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | ΣΤΑΛΟΣ |
| Αριθμός sheave | 1,2,3 |
| Εφαρμόστε | γραμμή μεταφοράς εργαλείων ράβδου |
| Φορτίο που εκτιμάται | 2Τ,5Τ ή άλλα |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευές ανύψωσης, μπλοκ ανύψωσης |
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβα χύτευσης Σχήματα ανύψωσης τροχαλιών Σχήματα ανύψωσης |
| στάχυα | 1-4 |
| Δυναμικότητα | 1200lbs |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικός πύργος προς ανύψωση |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Αναλογία τροχιάς | 4.2:1 |
| Ακαθάριστο βάρος | 4.5 κιλά |
| Ονομασία | 350kg Δυνατότητα φόρτωσης 240mm Επέκταση Jockey Wheel |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 6 ′/8′ /10′ τροχός |
| Ανύψωση | 240 mm Ανύψωση |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 350kg Ιδιότητα |
| Τύπος αέρα | Τοπ αέρας |
| Εφαρμόσιμος βιομηχανικός | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Άνοιξη Τύπος ανελκυστήρα, ανοιχτός, κλειστός, γάντζος και δαχτυλίδι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
| Δυναμικότητα | 30-100KN |
| Δυναμικότητα | 800 λίβρες ((360 κιλά) |
|---|---|
| Υλικό | Σώμα / Ατσάλι Α3· |
| Εφαρμογή | Ως Τρέιλερ Γουίντς, Σήκωση, Κρέιν |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Δακρόμετρο, επιχρισμένο με ψευδάργυρο ή επικαλυμμένο με ηλεκτρική επικάλυψη |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουδούνι πλοίου, κουδούνι χειρός. |
| Δυναμικότητα | 2600 λίβρες |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Χέρι |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμός με ρυμουλκούμενο ή ανύψωση πλοίων |
| Ονομασία του προϊόντος | 1800 λίβρες ναυτικό χειροκουμπτήρα |
| Διάστημα χεριού (mm) | 320 |
| Δυναμικότητα | 680kg |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Χέρι |
| Εφαρμογή | Γεωργία, ανύψωση, θερμοκήπιο, κλπ. |
| Αναλογία τροχιάς | 31:1 |
| Υλικό | Ατσάλι Α3 |