| Τύπος | Τύπος ζώνης, υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, Χάλυβας |
| Ονομασία | Περιστρεφόμενο μπλοκ χορδών |
| Δυναμικότητα | 50-300KN |
| Βάρος | 22-200 κιλά |
| Τύπος | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Άρθρο | 10231-10222 |
| Χρήση | Τράβηγμα αγωγού |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Ονομασία | GSP Ρολ και Στάδιο Σχοινίου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 07125Α-07125Ε |
| Σχήμα | 950-1900 |
| Μέγεθος του σταθμού τροχού | 950x400x450-1900x570x560 χιλιοστά |
| Στρογγυλοβάρος | 48-110KG |
| Αριθμός αντικειμένου | 15191-15212 |
|---|---|
| Σχήμα | SIL-1-SIL-5A |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εύρος ρύθμισης ύψους | 450-1300 |
| Βάρος | 22-35 κιλά |
| Κατάλογος υλικών | Άλλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως OPGW |
| Διάμετρος | 1517mm |
| Τύπος | Πένσα καλωδίων |
| βάρος | 5.6kg |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον και τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Υλικό | Χάλυβα από μέταλλο, κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομασία | Αντιστροφική λαβή σχοινιών από χάλυβα |
| Τύπος | Σιδηροδρομική λαβή σχοινιών |
| Χρήση | Σφίξιμο |
| Βάρος | 40,6-32,5 κιλά |
| Σχήμα | SKG50N |
|---|---|
| Εφαρμόστε | 11-15 mm σχοινί από χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Χαρακτηριστικό | Τύπος λαβής V |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Ονομασία | Μονάδα γραμμής SHDN |
|---|---|
| Μέγεθος | 750 × 110 χιλιοστά |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Name | Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13155-13158 |
| Rated Load | 50-200KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 11-30mm |
| Weight | 7-23.5KG |