| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| Εκτιμημένο φορτίο | 30KN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Sfj-30 |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή καλωδίων |
| Ταχύτητα έλξης | 7.5-28 M/min |
| βάρος | 210kg |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Ρολάρι | Τρεις ή έξι για να διαλέξετε. |
| Ονομασία | Ρολάρι με κεφαλές |
| Μαξ Καλώδιο | 100 mm διάμετρος |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε τον οδηγό |
| Ονομασία | Κρατητής σχοινιών |
|---|---|
| Σχήμα | SKG70N |
| Βάρος | 8.5 κιλά |
| Μαξ Ντιάμ | 16~18mm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Όνομα | Ηλεκτρονικές συσκευές συσκόρπισης με ηλεκτρική μπαταρία |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 16209-16209Β |
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Δύναμη συρρίκνωσης | 60-250KN |
| Εγκεφαλικό | 1735mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Ονομασία | Μπλοκ με τροχό γείωσης |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Υπόγεια τροχιά |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος ζώνης |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Σιδήρου με επιχρισμό ψευδαργύρου |
| Διάμετρος σωλήνα | 80150mm |
| Σχήμα | SKJL-1 |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Μαξ. Ανοίξτε. | 15-39 mm |
| Βάρος | 1.4-5 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Τσάντα, ΤΥΛΙΑ ΤΥΛΙΑ, ΤΥΛΙΑ ΤΥΛΙΑ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό, άσπρο |
| Υλικό | Καμβά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δομή | Κύλινδρο |