| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Αυτοκινητικό ανελκυστήρα τύπου πλάκας συμπλέκτη |
|---|---|
| Μηχανή | Ηλεκτρικό |
| Τετάρτη | 220V ή 380V |
| Σχοινί καλωδίων | 20 μέτρα |
| Διάμετρος σύρμας | 6 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Τεκέτα ψαριών για την τράβηξη καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 21421-21433 |
| σημείο πώλησης | Συνεχή ράβδος αγωγού από ίνες γυαλιού |
| Υλικό | ενισχυμένο φίμπεργκλας πλαστικό |
| Τύπος | Διάταξη καλωδίου |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Ονομασία | Σημείο στήριξης κυλίνδρων καλωδίων κάθετου τύπου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15131-15135 |
| Σχήμα | SIW-1-SIW-7A |
| Διάμετρος | 500-1500 χιλιοστά |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-70KN |
| Άρθρο | Κρατήρα οπτικού καλωδίου |
|---|---|
| Κατάλληλο OPGW | 1115mm |
| Βάρος | 5.6kg |
| Ονομαστικό φορτίο | 16KN |
| Εφαρμογή | Τοποθεσία OPGW |
| Ονομασία | Αποσυναρμολογήσιμος τύπος καλωδιακού τροχού |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15141-15144 |
| Σχήμα | SIPZ3-SIPZ10 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-100KN |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος τροχιάς καλωδίου | 16003000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | γαλβανισμένο σκέλος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σύνθεση | Εξάγωνο με 12 ή 18 ίνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Σοκ με δίκτυο αγωγού |
|---|---|
| ACSR | 70 ~ 1250mm2 |
| Κεφαλή | Ένα ή δύο |
| Ονομαστικό φορτίο | 10 - 120KN |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών για πιλότο |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | Διάμετρος 508.660.750.822.916 χλστ |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών ελικοπτέρου |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |