| Χρήση | Αλουμινίου τροχούς κυλίνδρους καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Τριπλό καλώδιο με τροχόσπιτο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Πέρασε το καλώδιο. |
| Επικαιροποίηση | Διάμετρος 130-200 mm |
| Ονομασία | Αντικαταστάτης καλωδίων OPGW |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 2KN |
| Βάρος | 2.2, 2,4 κιλά |
| Εφαρμόστε | Λειτουργία OPGW |
| Σχήμα | SH2-OPGW1,2 |
| Τύπος | Τρίβλα τράβηξης καλωδίων, ευθείας τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| Απόδοση | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Όνομα | Ρυμουλκό τυμπάνων καλωδίων |
|---|---|
| Πρότυπο | LS-8 |
| Φορτίο | 8T |
| Χρησιμοποίηση | Μεταφορά του εξελίκτρου καλωδίων |
| Υλικό | Πλαίσιο χάλυβα |
| Ονομασία | Εργαλεία για καλώδια οπτικών ινών |
|---|---|
| Ράδιο καμπυλότητας | R570 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 760 X 120 X 480 χιλ. |
| Χρησιμοποιώντας | Για τα καλώδια ράβδου |
| Τύπος | Κύκλος καλωδίων |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολό καλωδίων |
| Διάμετρος σωλήνα | 80-200 χιλιοστά |
| Χρήση | Ρολάρι προστασίας καλωδίων ράβδου |
| Ονομασία | Ρολάρι προστασίας καλωδίων |
| Όνομα | Κύλινδροι προστασίας εισόδων καλωδίων |
|---|---|
| Ισχύστε | Στην επέκταση καλωδίων |
| Υλικό | Νάυλον κύλινδροι και χάλυβας |
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Αριθμός ροδών | 1 |
| Όνομα | Καλά κύλινδρος καλωδίων |
|---|---|
| Ισχύστε | Καλώδιο που τραβά το έδαφος |
| Στοιχείο | 21282 |
| Μέγεθος ροδών | 160*80mm |
| Κατώτατο μέγεθος | 110mm |
| Υλικό κυλίνδρων | Νάυλον |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο που τραβά τον κύλινδρο |
| Σειρά καλωδίων | Λιγότερο από 150mm |
| Δομή πλαισίων | Σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων Undergound |
| Ονομασία | Κρατητήρα καλωδίου γης |
|---|---|
| Σχήμα | ΑΕΠ |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Βάρος | 20,6 έως 4,1 kg |
| Μαξ Ντιάμ | 11 ~ 15 mm |