| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | SHDN |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |
| Σχήμα | SZ4A |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακας επικεφαλής γραμμής μεταφοράς |
| Φορτίο εργασίας | Μαξ 320 Kn |
| Λειτουργία | Σύνδεση των αγωγών |
| Ποσότητα αγωγών | 2,3,4,6 |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σχήμα | SHDN660X100 |
|---|---|
| Φρέμα | Ζυγισμένος χάλυβας |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένη εργασία γραμμών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό | Πέντε στάχυα αγωγός χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | Σειρά 660 |
| Υλικά | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Διαθέσιμος | Τρέχοντας πίνακας για τον αγωγό που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
| πλάτος | 100mm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ο αγωγός είναι ανεξάρτητος |
| Εξουσιοδότηση | Τουλάχιστον ένα έτος |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ630 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822Χ710Χ110χιλ |
| Υλικό | Νάιλον, Ατσάλινο πλαίσιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| βάρος | 118 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ630 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία | 3 Συσκευασμένα Μπλοκ |
| Φορτίο | 5kn,10kn |
| Χρήση | Κατασκευή Γραμμής |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |