| Name | Anti Twist Running Board |
|---|---|
| Item No. | 20118-20118B |
| Model | ZB1-ZB3 |
| OPGW diameter | 8-23mm |
| ANti twist moment | 32N.m |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρίψιμο καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 21481-21452 |
| Χρήση | Αφαίρεση του στρώματος μόνωσης του μονωτικού αγωγού |
| Εφαρμογή | Δεν θα βλάψει το στρώμα μόνωσης. |
| Τύπος | Στρίψιμο |
| Υλικό | Σίδηρος, Ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Τελείωσε. | ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ, γαλβανισμένος |
| Τύπος | σφιγκτήρας σχοινιών καλωδίων |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση σχοινιού |
| Χρώμα | ασημένιο |
| όνομα | Μετατροπές υψηλών ταχυτήτων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 12141-12143 |
| Μοντέλο | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Φορτίο ονομαστικού | 50-300KN |
| Διάμετρο | 308-916 |
| όνομα | GSP Ρολ και Στάδιο Σχοινίου |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 07125-07128E |
| Μοντέλο | 950-1900 |
| Στρογγυλοβάρος | 48 έως 119 kg |
| Βάση Βαρών | 20-70 κιλά |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 7-80KN |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χρήση | Σφίξιμο |
| Τύπος | Κρατητήρα οδηγού |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Σχήμα | Συσκευές ανύψωσης, μπλοκ ανύψωσης |
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβα χύτευσης Σχήματα ανύψωσης τροχαλιών Σχήματα ανύψωσης |
| στάχυα | 1-4 |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Διάμετρος των ροδών | 660 |
| Αριθμός | 1,3,5,7 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |