| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Υλικό | Λύκος αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | Διάγραμμα 5,7-18.5 |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| Κατάλογος υλικών | Άλλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως OPGW |
| Διάμετρος | 1517mm |
| Τύπος | Πένσα καλωδίων |
| βάρος | 5.6kg |
| Ονομασία | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | ΣΤΑΛΟΣ |
| Αριθμός sheave | 1,2,3 |
| Εφαρμόστε | γραμμή μεταφοράς εργαλείων ράβδου |
| Φορτίο που εκτιμάται | 2Τ,5Τ ή άλλα |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Ειδικότητα | Τεχνουργημένα από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Ειδικότητα | Τεχνουργημένα από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Μαξ. Ανοίξτε. | 14-48 mm |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Βάρος | 1-18 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Ονομασία | Δυναμικό κουμπί |
|---|---|
| Σχήμα | Βενζίνη ή diesel |
| Χρήση | τράβηγμα |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Δυναμικότητα | 80KN |