| όνομα | GSP Ρολ και Στάδιο Σχοινίου |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 07125-07128E |
| Μοντέλο | 950-1900 |
| Στρογγυλοβάρος | 48 έως 119 kg |
| Βάση Βαρών | 20-70 κιλά |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 7-80KN |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χρήση | Σφίξιμο |
| Τύπος | Κρατητήρα οδηγού |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Σχήμα | Συσκευές ανύψωσης, μπλοκ ανύψωσης |
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβα χύτευσης Σχήματα ανύψωσης τροχαλιών Σχήματα ανύψωσης |
| στάχυα | 1-4 |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Διάμετρος των ροδών | 660 |
| Αριθμός | 1,3,5,7 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 χιλ. |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία | Καθόμενος και κρεμασμένος τύπος διπλής χρήσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10261-10274 |
| Σχήμα | SHG-0.5-SHGN-2 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5-20KN |
| Sheave μέγεθος | 80x50 χιλιοστά |
| Όνομα | Μπλοκ χορδών σειρών σειρών |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10211-10212 |
| Σχήμα | Η SHR-2.5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Βάρος | 11-9,5 κιλά |
| Ονομασία | Σιδηροτροχιακό μπλοκ γείωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10331-10344 |
| Σχήμα | SHT-120X35 |
| Sheave μέγεθος | 120x30-200x60 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5-20KN |