| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μαέστρος χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Διοικητής | LGJ240-400 |
| βάρος | 8 κιλά |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκηνή ανύψωσης με μανδύες νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Βάρος | 10,8-13,2 κιλά |
| Αριθμός Κουφάδων | 1-3 |
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα χαρτοκιβώτια |