| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 χιλ. |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Σχήμα | Συσκευές ανύψωσης, μπλοκ ανύψωσης |
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβα χύτευσης Σχήματα ανύψωσης τροχαλιών Σχήματα ανύψωσης |
| στάχυα | 1-4 |
| Τύπος | Τρίβλα τράβηξης καλωδίων, ευθείας τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| Απόδοση | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| Ονομασία | Κεραυνός ανύψωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14171Α-14174Α |
| Σχήμα | SJJS-1A-SJJS-4A |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-40kn |
| Βάρος | 2-6,3 κιλά |
| Εφαρμόσιμος βιομηχανικός | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Άνοιξη Τύπος ανελκυστήρα, ανοιχτός, κλειστός, γάντζος και δαχτυλίδι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
| Δυναμικότητα | 30-100KN |