| Σχήμα | 10211 και 10212 |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών γείωσης |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Αγωγός ή Ατσάλινο Σχοινί Διάμετρος 6-28 |
| Διάμετρος κάτω | Διά 60-75 |
| Σχήμα | Αλουμινένιο ανυψωτικό μπλοκ με νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Δυναμικότητα | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | 50,7-18,5 mm |
| Βάρος | 10,5-13,2 κιλά |
| Εφαρμογή | Εργαλεία γραμμικής γραμμής που φιλοξενούν μπλοκ |
|---|---|
| Άρθρο | 11101 |
| Τύπος | Διοδηγοί έλξης |
| Sheave αριθμός | Ένα |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Τράλι | Κράμα αργιλίου και νάυλον |
|---|---|
| Τύπος | Skyward και γάντζος |
| Επικαιροποίηση | 2Τ |
| Όνομα μοντέλου | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Εναέρια γραμμή |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας αλουμινίου |
|---|---|
| Άρθρο | Στήλη ανύψωσης |
| Φορτίο | 2 τόνους |
| Υλικό | Sheave αργιλίου |
| Βάρος | 2.9kg |
| Ονομασία του προϊόντος | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Άρθρο | Ελατήρια από νάιλον |
| Τύπος | Άνοιγμα τύπου |
| Αριθμός | 1 |
| Δυναμικότητα | 10KN |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ500 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 660Χ560Χ100χιλ |
| Επιλογή | 660Χ560Χ110χιλ |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Διάμετρος των ροδών | 660 |
| Αριθμός | 1,3,5,7 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |