| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον και τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Όνομα | 508 Σειρά Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. | 10101-10108 |
| Μοντέλο | SHD508 |
| Διαρροή | 1-5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 20-60KN |
| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μέγεθος | 120x58mm |
| Εφαρμογή | Μετάδοση γραμμών |
| Ρόδα τροχαλιών | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Χρήση | Σύνδεση |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ630 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822Χ710Χ110χιλ |
| Υλικό | Νάιλον, Ατσάλινο πλαίσιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| βάρος | 118 κιλά |