| Ονομα | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Μοντέλο | ΚΑΠ |
| Εφαρμόσιμος | LGJ25-400 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| βάρος | 1,7-3,8 κιλά |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
|---|---|
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Καλωδίου | 9-30 mm |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Ονομασία | Κρατήστε κάτω το σύρμα |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10241-10244C |
| Σχήμα | SHY10L |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10-40kn |
| Βάρος | 13-34 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών |
| Μέγεθος | 916Χ110 Χιλ |
| Ονομασία | Αεροδρόμιες γραμμές Ποδήλατα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | Μέγιστο 1,5 KN |
| Διοικητής | Μονό, 2, 3, 4, 6 |
| Τύπος | Ποδήλατο ή αεροπορικό καροτσάκι |
| Διάμετρος | Μέγιστο 160 mm |
| Όνομα | Τρόλοι επιθεώρησης κρεμασμένων σκάλων με σχοινί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 22250B-22250Z1 |
| Μοντέλο | ΤΡ-3Α |
| Χαρακτηριστικό | Μοναδική γραμμή/Οριζόντια διπλή γραμμή με φρένο |
| Διάρκεια | 1.2MM |
| Ονομασία | Ατσάλινο καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με λάδι |
| Χρήση | Εργοτάξιο |
| Άρθρο | Αντι σχοινί καλωδίων συστροφής |
| Άρθρο | 17261 |
|---|---|
| Διάμετρος της κοπριάς | 55 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Διάμετρος αγωγού | 25 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 1KN |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών σειρών σειρών |
|---|---|
| Item No. | 10211-10212 |
| Μοντέλο | Η SHR-2.5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 25kn |
| Βάρος | 9.5-11 κιλά |