| Ονομασία | 916 Μπλοκ Στρίγκινγκ |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10151-10153 |
| Σχήμα | SHDN 916 |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 50-150KN |
| Name | Aerial Cable Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10228-21340 |
| Φορτίο ονομαστικού | 5KN |
| Βάρος | 2.7-12.5kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Ονομαστική ημέρα | 11mm |
|---|---|
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Υλικό αγωγού | Κράμα αργιλίου |
| Applications | Cranes, Elevators, Winches, Marine Rigging |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Υλικό | Πιλοτικό σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Άρθρο | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Διάμετρος | 9-30 mm |
| Άρθρο | Αντιστρέψιμο πλωτό σχοινί εξάγωνο με 12 γαλβανισμένα νήματα |
| Ονομασία του προϊόντος | γαλβανισμένο σκέλος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σύνθεση | Εξάγωνο με 12 ή 18 ίνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομα | 916 Μπλοκ Στρίγκινγκ |
|---|---|
| Μοντέλο | SHD |
| Διαρροή | 1-5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| βάρος | 51-200 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Αντι-στρίψιμο του σχοινιού χάλυβα |
|---|---|
| Δομή | 12 σκέλη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τετράγωνο έξι |
| Επιφάνεια | γαλβανισμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |