| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός εξοπλισμός τάσης καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 07181 |
| Μέγιστη ένταση | 2X35/1X70 |
| Μέγεθος | 4.4Χ2.1Χ2.6 |
| Συνεχής Εντάση | 2X30/1X60 |
| Name | Multiple Fission Conductor Lifter |
|---|---|
| Item No. | 19112-19119B |
| Model | ST25-2-ST320-8 |
| Rated Load | 2x12-8x40KN |
| Hook slot length | 60-160 |
| Υλικό | Πέντε στάχυα αγωγός χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | Σειρά 660 |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Για γραμμή μεταφοράς |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Μέγεθος | 660X100mm |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7 |
| Δυναμικότητα | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Name | Multi-segment Type Conductor Wire Grip |
|---|---|
| Item No. | 13230L1-13231L |
| Model | SK35DP1 |
| Rated Load | 90-150KN |
| Diameter | 25-50mm |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών σειρών σειρών |
|---|---|
| Μοντέλο | Η SHR-2.5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Βάρος | 9.5-11 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |