| Ονομα | Μπλοκ χορδών σε σειρά τροχαλίας |
|---|---|
| Μοντέλο | SHR |
| Εφαρμόσιμος | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25 KN |
| βάρος | 9,5-11 KG |
| Αριθμός αντικειμένου | 19112-19119 Β |
|---|---|
| Σχήμα | ST25-2-ST320-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 2x12-8x40 |
| μήκος τρύπας γάντζου | 60-160 |
| Βάρος | 13-160 κιλά |
| Σχήμα | 660 ΚΚ που δένουν με σπάγγο το φραγμό |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5,7 |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| βάρος | 150 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό τροχαλίας | Νάυλον, αργίλιο για την επιλογή |
|---|---|
| Σχήμα | SHD120X30 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Μέγεθος αγωγών | LGJ25-70 |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομα | 660 σειρά stringing μπλοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | SHD |
| Διαρροή | 1-5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| βάρος | 30-110 κιλά |
| Ονομα | Δύο ντραμς βιντς |
|---|---|
| Μοντέλο | JJCS-50J |
| Εξουσία | 6.3-9KW |
| Ταχύτητα | 2000-3600RPM |
| Βάρος | 280-700 KG |