| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Υλικό | Νάυλον MC |
|---|---|
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
| Ισχύστε | Για την κατασκευή δύναμης |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένος |
| Μέρη | Ρουλεμάν |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 KN |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικά | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστικές Εργασίες |
| Χρήση | Αγωγός έλξης |
| βάρος | 25 κιλά |
| Υλικό | Πέντε στάχυα αγωγός χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | Σειρά 660 |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| επιδόσεις | Κατασκευαστικά έργα |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία, σκελετό από χάλυβα |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος αγωγού | LGJ400 |
| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | SHDN |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |