| Ονομασία | Νάιλον κυλινδρικός τροχός για μπλοκ τροχαλίας |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόστε |
| Υλικό | Εισαγόμενη πρώτη ύλη ΗΠΑ |
| Χρήση | Μαέστρος χορδών |
| Κουρέματα | Τύπος |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών με κύλινδρο γείωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον στάχυα |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών με κύλινδρο γείωσης |
| Ράχι διαμέτρου | Διάμετρος 508.660.822.916.1040.1160 χλστ. |
| Ονομασία | Μπλοκ με τροχό γείωσης |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822*710*110 χλστ |
| Max Conductor | LGJ630 |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μεσαίο | Τράλι από χυτό χάλυβα |
| Τράλι | 5 |
| Μέγεθος | 508*100 χλστ |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 916*800*110mm, 916*800*125mm |
| Max Conductor | LGJ720 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Sheaves Numbers | 1-5 |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 6-12T |
| Διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Επικαιροποίηση | LGJ630 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών 660X100 mm |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Σχήμα | SHD660,SHS660,SHW660,SHDN660,ΚΛΠ |
| Βάρος | 30 έως 110 κιλά |