| Ονομασία | ΔΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΠΆΓΓΟ ΦΡΑΓΜΟΙ 750MM |
|---|---|
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Μπλοκάρισμα | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Δυναμικότητα | 20KN-150KN |
| Χαρακτηριστικά | Τύπος γάντζου, 1,23,3 μ.χ. |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Γραμμής |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Βάρος | Φως |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Μέγεθος | Ενιαία 508mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Άρθρο | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| μέγεθος | 660X110mm ή 660X100MM |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρόδες τροχαλιών για τη σύνδεση του φραγμού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 75 ή 100mm |
| Χρήση | Για τη σύνδεση του φραγμού |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Ονομασία | MC που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Άρθρο | SHDN |
| Ειδικότητα | Τροχαλία χορδών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύνδεση των εργαλείων |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωργικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, αλουμίνιο, να διαλέξεις. |
| Τροχοί | 3 |
| Χρησιμοποιώντας | Τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 10KN |
| Όνομα | Κύλινδρος παραθύρων καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του φραγμού τροχαλιών |
| Υλικό | Νάυλον και κράμα |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Βάρος | 20-25kg |