| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος γάντζου | Πιάτο γάντζων |
| Αντικείμενο αριθ. | 10231-10222 |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
| Διάρκεια ζωής | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Ρολάρι εισόδου καλωδίου |
|---|---|
| Τύπος | ΣΕΙΡΕΣ C |
| Σχήμα | SHL150C |
| Dia σωλήνων | 150 χιλιοστά |
| Βάρος | 21kg |
| Αριθμός αντικειμένου | 10226 |
|---|---|
| Σχήμα | SH80S |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 20,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Όνομα προϊόντων | Τρέχοντας πίνακας για δύο αγωγούς δεσμών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών |
| Ονομαστικό φορτίο (KN) | 80 |
| Εφαρμόσιμο πλάτος εξοπλισμών της ρόδας | 100.110 |
| Βάρος | 90, 100 |
| Υλικό | Απομονωμένη πλάκα |
|---|---|
| Τύπος | Στήλη ανύψωσης |
| Ονομασία | Απομονωμένη συσκευή |
| Εφαρμογή | Σιδηροδρομική γραμμή μεταφοράς |
| Δυναμικότητα | 1,2,3,5Τ |
| Sheave διάμετρος | Φ160*165 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑ | Κύλινδρος τάφρων |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΟ ΚΑΛΩΔΙΟ (ΚΚ) | <> |
| Βάρος | 4.5KG |
| Εκτιμημένο φορτίο | 12KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Διάμετρος των ροδών | 660 |
| Αριθμός | 1,3,5,7 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Για γραμμή μεταφοράς |
| Χρήση | Υψηλή τάση |