| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | Shcn-2 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Μέγεθος πλάτους | 120X60mm |
| βάρος | 2.5 κιλά |
| Ειδικότητα | Αντιστατική |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξυγόνωση |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Δυναμική μετατόπισης (mm) | 65 |
| Προδιαγραφές | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Τύπος | Clevis ή γάντζος |
|---|---|
| Υλικό τροχού | Νάιλον |
| Sheave μέγεθος | 120*30 |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
| βάρος | 2.1kg |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
| Φρέμα | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Ονομαστικό φορτίο | 20KN-100KN |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστική τοποθεσία |
| Ονομασία | Γωνιακά τετράγωνα προς τον ουρανό |
|---|---|
| Άρθρο | 10281 |
| Χρήση | Στερεωμένο στον βραχίονα στύλου για τράβηγμα αγωγού |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον και αλουμίνιο |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Sheave μέγεθος | 80*50mm, 160*40mm, 120*58mm |
| Άρθρο | 17261 |
|---|---|
| Διάμετρος της κοπριάς | 55 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Διάμετρος αγωγού | 25 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 1KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρολάντες σύρσης καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος ζώνης |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Σιδήρου με επιχρισμό ψευδαργύρου |
| Διάμετρος σωλήνα | 80150mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης | R570 |
| Διάμετρο | 200 χιλιοστά |
| Διάρκεια ζωής | Ένα χρόνο |
| Τύπος γάντζου | Πιάτο γάντζων |