| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Διάμετρος | 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομασία | Τροχαλία χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| επιδόσεις | Κατασκευαστικά έργα |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία, σκελετό από χάλυβα |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος αγωγού | LGJ400 |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120*30-400*80 χλστ |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ630 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Υλικό | Λύκος αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | Διάγραμμα 5,7-18.5 |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |