| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Για γραμμή μεταφοράς |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Ονομασία | ΔΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΠΆΓΓΟ ΦΡΑΓΜΟΙ 750MM |
|---|---|
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Μπλοκάρισμα | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Δυναμικότητα | 20KN-150KN |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Μέγεθος | 660X100mm |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7 |
| Δυναμικότητα | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών μετάδοσης |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Μέγεθος | Ενιαία 508mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 χιλ. |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Αριθμός | 1,3 ή 5 |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon |
| Χρήση | Γραμμή χορδών |
| Περιοχή | Ιστότοπος εναέριας γραμμής |
| Εφαρμόστε | Τέσσερις δέσμες αγωγών |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον MC, υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |