| Ονομασία | Τροχαλία μπλοκ αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves και Sheaves αλουμινίου |
| Χρήση | Για Γραμμή Μεταφοράς Ηλεκτρικής Ενέργειας |
| Αριθμοί τροχαλίας | 1,3,5,7 |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
| Φρέμα | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Ονομαστικό φορτίο | 20KN-100KN |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστική τοποθεσία |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Τύπος γάντζου | Πιάτο γάντζων |
| Μέγεθος στάχυων | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Max Conductor | LGJ1250 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Ακτίνα κάμψης | R570 |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
| Διάμετρο | 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
| Μέγεθος στάχυων | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 KN |
| Ειδικότητα | Cast Sheave Middle |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον, ή αλουμίνιο |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*100mm,660*100mm |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Τράλι | 1 |
| Μέγεθος | 508*100mm,408*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |