| Ονομασία προϊόντος | Πλεξίστρα ράβδου από νάιλον Opgw |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Δυναμικότητα | 20kN |
| Σχήμα | Κλειδί γραμμής OPGW |
| Περιοχή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 916*800*110mm, 916*800*125mm |
| Max Conductor | LGJ720 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Sheaves Numbers | 1-5 |
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Ονομασία | Διοδηγούμενο μπλοκ τροχαλιού |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5 |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος σάπας | 508X408X75mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Ονομασία | 916 Σειρά Stringing Block |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10151-10153 |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Βάρος | 51-200 κιλά |
| Μέγεθος τροχού | 200*60mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | Ενιαία Sheave κρεμώντας τροχαλία καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 15KN |
| Funciton | Προστατεύστε το καλώδιο |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Μεσαίο | Τράλι από χυτό χάλυβα |
| Αριθμός sheave | 1-3 |
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 660mm |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Sheaves υλικό | Νάυλον, χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | μεγάλη διάμετρος σειράς 660mm που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Απόδοση | Οικοδομές |
| Sheaves μέγεθος | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Χρήση | Ανύψωση |