| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 1160mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ1250 |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120Χ30 Χιλ |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| βάρος | Μέγιστο βάρος 70 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Εφαρμόζεται | LGJ400 |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Χρησιμοποιείται | Φραγμός μεγάλων διαμέτρων |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | Ρόδα MC |
| Άρθρο | Νάυλον ρόδες για τη σύνδεση του φραγμού |
| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
|---|---|
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Συσκευή | Exported Standard |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR630 |