| Εφαρμογή | Τραβήξτε το Acsr |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη διάμετρος σχοινίστρα |
| μέγεθος | 822x110mm |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 30-150KN |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| όνομα προϊόντων | Υπόγειο καλώδιο που τραβά το νάυλον κύλινδρο καλωδίων MC |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δύναμη Suntech |
| 404 Not Found | Για να προστατεύσουν τα καλώδια |
| Χρήση | Στην περιοχή |
| Μεγέθη | Προσαρμόστε |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τράλι | MC Νάιλον Σίβ |
| Κατάλληλο για | ACSR 630 |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | SHDN |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |
| Όνομα | 508 Σειρά Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. | 10101-10108 |
| Μοντέλο | SHD508 |
| Διαρροή | 1-5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 20-60KN |
| Μέγεθος | Διάμετρος 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| στάχυα | 1,3 ή 5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | 916 mm μπλοκ καλωδίων |
|---|---|
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-200KN |
| Σχήμα | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |