| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Συσσωρευμένη τροχαλία αγωγών |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7 |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Γραμμή χορδών |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | 508 Stringing Blocks |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Αγωγός ACSR400 |
| Υλικό | Τράλι MC Nylon, Τραλί αλουμινίου από καουτσούκ |
| Μέγεθος | 508*100mm ή άλλα |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμος βιομηχανικός | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Άνοιξη Τύπος ανελκυστήρα, ανοιχτός, κλειστός, γάντζος και δαχτυλίδι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
| Δυναμικότητα | 30-100KN |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Model | SHy10L-SHY40N |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-34KG |
| Άρθρο | 07011 |
|---|---|
| Μέγιστη ένταση | 40KN |
| Χρήση | Υδραυλικός συρραφέτης καλωδίων |
| Μέγεθος | 3500X2000X2300 χιλιοστά |
| Βάρος | 2500 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Τραβήξτε τον αγωγό έντασης |
|---|---|
| Άρθρο | 07171 |
| Μέγιστη ένταση | 40KN |
| Μέγεθος | 3.4X1.8X2.4m |
| Συνεχής Εντάση | 35kn |
| Ονομασία | Εργαλεία για την τοποθέτηση καλωδίων Τύπος ανοίγματος Προστασία καλωδίων Ρολερό καλωδιακή τροχαλία |
|---|---|
| Εφαρμογή | προστασία καλωδίων |
| Βάρος | 6.7Kg |
| Τροχός | Νάιλον |
| Τύπος | Ρολάρι με κροταφικό |
| Βάρος | 3.3 - 6.7kg |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα (mm) | 80150mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ετικέτα | Η Suntech Power |