| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρόδες τροχαλιών για τη σύνδεση του φραγμού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 75 ή 100mm |
| Χρήση | Για τη σύνδεση του φραγμού |
| Name | 508 Stringing Block |
|---|---|
| Item No. | 10101-10108 |
| Model | SHD508-SHWQN508 |
| Sheave | 1/3/5 |
| Rated Load | 20-60KN |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Ονομασία | MC που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Άρθρο | SHDN |
| Ειδικότητα | Τροχαλία χορδών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύνδεση των εργαλείων |
| Ονομασία | 916 Μπλοκ Στρίγκινγκ |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10151-10153 |
| Σχήμα | SHDN 916 |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 50-150KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Name | 822 Stringing Block |
|---|---|
| Item No. | 10141-10148 |
| Model | SHDN822-SHJ822 |
| Sheave | 1/3/5/7/9 |
| Rated Load | 30-150KN |
| Name | 1040 Series Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10165-10167 |
| Μοντέλο | Shdn1040-shwqn1040 |
| Διαρροή | 1/3/5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 50-200KN |