| ΥΛΟΔΟΣ | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Υλικό | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Tranmission |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ500 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 660Χ560Χ100χιλ |
| Επιλογή | 660Χ560Χ110χιλ |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός εξοπλισμός τάσης καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 07181 |
| Μέγιστη ένταση | 2X35/1X70 |
| Μέγεθος | 4.4Χ2.1Χ2.6 |
| Συνεχής Εντάση | 2X30/1X60 |
| Άρθρο | Τεχνουργήματα ηλεκτρικού καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 140*160 /160*165 |
| Βάρος | 4 - 5,1 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 / 12 |
| Εφαρμόσιμο εύρος καλωδίου (mm) | Λιγότερο από 150 |
| Υλικό | Απομονωμένη πλάκα |
|---|---|
| Τύπος | Στήλη ανύψωσης |
| Ονομασία | Απομονωμένη συσκευή |
| Εφαρμογή | Σιδηροδρομική γραμμή μεταφοράς |
| Δυναμικότητα | 1,2,3,5Τ |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός συσσωρευτής καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 07198,07199 |
| Μέγιστη ένταση | 2X70/1X140, 2X800/1X160 |
| Χρήση | Διοδηγός αερομεταφορικής γραμμής |
| Μέγεθος | 5.3x2.3x2.9 |
| Αριθμός μοντέλου. | SA-YZ40A |
|---|---|
| Συνεχής Εντάση | 35kn |
| Μέγιστη ένταση | 40KN |
| Διάμετρος κατώτατου διαμέτρου αυλαίας | 1200 |
| Πακέτο μεταφοράς | Καρτόνι |
| Ονομασία | Υδραυλικός τεντωτής |
|---|---|
| Τράβηγμα της δύναμης | 30KN |
| Max που τραβά την ταχύτητα | 5km/H |
| Μαξ συνεχής ένταση | 25kn |
| Εφαρμόστε | Τραβήξτε και Τεντώστε το OPGW |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Τροχοί | Αργίλιο ή νάυλον με το λάστιχο |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Οικοδομές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |