| Τύπος | Ανυψώτης οδηγού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύρμα ανύψωσης |
| Υλικό αγωγού | χάλυβα και καουτσούκ |
| Τύπος αγωγού | Ηλεκτρικό σύρμα |
| Υλικό μόνωσης | Καουτσούκ |
| Δυναμικότητα | 545kg |
|---|---|
| Αναλογία τροχιάς | 4.1:1 |
| Χρήση | Βίντσι με ρυμουλκούμενο, κλιματιστικό. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένο, μαύρη ισχύς ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή ενέργειας | Πηγή χεριού |
| Δυναμικότητα | 2000lb ((900kg) |
|---|---|
| Αναλογία τροχιάς | 41/8:1 |
| Εφαρμογή | Φουρίκι ρυμουλκούμενου, για την ανύψωση κλιματισμού, κλπ. |
| Πηγή ενέργειας | Δύναμη χειρός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Μαύρη επιχρισμένη ή προσαρμοσμένη |
| Δυναμικότητα | 2600 λίβρες |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Πηγή χεριού |
| Εφαρμογή | Ανύψωση |
| Υλικό | Χάλυβας Α3 ή ανοξείδωτου χάλυβα |
| Αναλογία τροχιάς | 10:1 |
| Δυναμικότητα | 600lbs ((272kg) |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Χέρι |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμός με ρυμουλκούμενο ή ανύψωση πλοίων |
| Αναλογία τροχιάς | 3:1 |
| Υλικό | Ατσάλι Α3 |
| Δυναμικότητα | 2200lbs |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Χειροκίνητο |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμός με ρυμουλκούμενο και σκάφος ή ανύψωση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρισμός από δακρομέτ |
| Αναλογία τροχιάς | 101, 5, 1 και 1:1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρολάντες σύρσης καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος ζώνης |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Σιδήρου με επιχρισμό ψευδαργύρου |
| Διάμετρος σωλήνα | 80150mm |
| Ονομα | Τύπος αλυσίδας Κουμπή ανύψωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | Αλυσίδα |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-90KN |
| Πρότυπο | 1,5μ |
| Βάρος | 4,2-4,7KG |
| Ταχύτητα περιστροφής | 5 |
|---|---|
| Δύναμη | 9.6kw |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1050mmx550mmx220mm |
| Βάρος | 168 κιλά |
| Χρήση | Καλώδιο που τραβά τη μηχανή |
| Ονομασία | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Δύναμη | 40,04KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 9rpm |
| Ταχύτητα έλξης | 4m/min |
| Ελκτική δύναμη | 4 ΤΟΝΩΝ |