| Ελκτική δύναμη | 3Τ |
|---|---|
| Δύναμη ((KW) | 4.04 |
| Μέγεθος περίγραμμα (mm) | 840x450x500 |
| Βάρος ((Kg) | 82 |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ηλεκτρικός κινητήρας | 3 ή 4 kW |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλεκτρικός συρματόσχοινος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός κινητήρας 220V / 380V |
| Οδήγηση | Κίνηση ιμάντα |
| Ονομασία | Τραβήχτης καλωδίου ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος | Διπλό τύμπανο |
| Δύναμη | 9 HP |
| Ταχύτητα έλξης | 3600 M/MIN |
| Μέτρια ταχύτητα | 19.2/11.8 M/MIN |
| Ονομασία | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Δύναμη | 40,04KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 9rpm |
| Ταχύτητα έλξης | 4m/min |
| Ελκτική δύναμη | 4 ΤΟΝΩΝ |
| Όνομα | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή diesel που τροφοδοτείται |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Ταχύτητα έλξης | 2600 M/MIN |
| Μέτρια ταχύτητα | 18.9/9.1 M/MIN |
| Τύπος | Βαρούλκο καλωδίων |
|---|---|
| Χαμηλή ταχύτητα | 5m/Min |
| Γρήγορη ταχύτητα | 11m/min |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Μηχανή | Βενζίνη ή diesel |
| Ταχύτητα περιστροφής | 5 |
|---|---|
| Δύναμη | 9.6kw |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1050mmx550mmx220mm |
| Βάρος | 168 κιλά |
| Χρήση | Καλώδιο που τραβά τη μηχανή |
| Τράβηγμα της δύναμης | 5 τόνους |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Λάβετε το βαρούλκο |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός μετάδοσης |
| Βάρος | 180 κιλά |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Σχήμα | JJQ5 |
|---|---|
| Ονομασία | ΠΑΡΑΡΑΣΤΗΣΗ ΚΑΤΑΡΜΑΤΟΥ |
| Μηχανή | ΓΑΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΕΖΕΛ |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Δύναμη | 9HP |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο βαρούλκο |
|---|---|
| Δύναμη | Βενζίνη και diesel |
| Ειδικότητα | Γρήγορη δύναμη |
| Χρησιμοποιείται | Κατασκευή ισχύος |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |