| Ονομασία | Δυναμικό κουμπί |
|---|---|
| Σχήμα | Βενζίνη ή diesel |
| Χρήση | τράβηγμα |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Δυναμικότητα | 80KN |
| Έλξη | > 300KG |
|---|---|
| Ταχύτητα έλξης | 1m -1,6 M/s |
| Μέγεθος ανοίγματος εξαγωγής | 5 mm*45 mm |
| Μέγεθος ζώνης | 1000m*60mm |
| Υδροδοτήματα | 4L, ((92#,93# Βενζίνη) |
| Σχήμα | Xfsj-20 |
|---|---|
| Εκτιμημένο φορτίο | 2Τ |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| Μηχανή | Βενζίνη ή diesel |
| Χρήση | Εργασία περιοχών |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Υλικό | Λύκος αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | Διάγραμμα 5,7-18.5 |
| Ονομασία | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Τύπος | Δύο σπαθιά |
| Χαρακτηριστικό | Ανοίξτε και τις δύο πλευρές |
| Φορτίο που εκτιμάται | 5t |
| Rope Dia | <= 15,5 mm |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131/12132 |
| Rated Load | 50/80KN |
| Sheave Diameter | 160/190mm |
| Sheave Width | 36-42mm |
| Τύπος | Βαρούλκο κίνησης ζωνών |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 3KN |
| Ονομασία | Εξοπλισμός σύρσης οπτικού καλωδίου |
| Ταχύτητα έλξης | 50-60 μέτρα / λεπτό |
| ΑΜΤΟΡΟΣ | 3.7kw |
| Ονομασία | Κεραυνός ανύψωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14171Α-14174Α |
| Σχήμα | SJJS-1A-SJJS-4A |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-40kn |
| Βάρος | 2-6,3 κιλά |
| Ονομασία | Ρολό καλωδίων |
|---|---|
| Χρήση | Εργαλεία τράβηξης καλωδίων |
| Υλικό | Τροχός από αλουμίνιο ή από νάιλον |
| Άρθρο | Υπόγειος εξοπλισμός έλξης |
| Μέγιστο πέρασμα. | 130-200 χιλιοστά |