| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | Ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Χρήση | Πένσα αγωγών |
| όνομα | Πένσα αγωγών κραμάτων αργιλίου |
| Εφαρμόσιμος αγωγός | LGJ500-630 |
| Άρθρο | 17261 |
|---|---|
| Διάμετρος της κοπριάς | 55 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Διάμετρος αγωγού | 25 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 1KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Βαθμός χάλυβα | Σχοινί χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάγραμμα συρματόσχοινου | 18 χιλιοστά |
| Επιφάνεια | Τεχνητά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Εμπειρία κατασκευής | 15 χρόνια |
| Υλικό | Πιλοτικό σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Άρθρο | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Άρθρο | 10MM |
|---|---|
| Ονομασία | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Τύπος | σχοινί έλξης από νάιλον |
| Δύναμη σπάσματος | Πάνω από 920N |
| Γραμμική πυκνότητα | 61 G/M |
| Αριθμός αντικειμένου | 19112-19119 Β |
|---|---|
| Σχήμα | ST25-2-ST320-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 2x12-8x40 |
| μήκος τρύπας γάντζου | 60-160 |
| Βάρος | 13-160 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρατητήρα οδηγού |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρήση | Κατασκευή ισχύος |
| Βάρος | 10,3 κιλά |
| Εφαρμόστε | GJ25~50mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως |
|---|---|
| Δομή | Παράλληλο σαγόνι |
| Εφαρμοστέος αγωγός | ΑCSR150~240 |
| Φορτίο ποσοστού | 25KN |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| στάχυα | 1\2\3\5 |
|---|---|
| Χρήση | Εφαρμόστε στο σκοινί καθοδήγησης έλξης ελικοπτέρου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Γραμμής |
| Ειδικότητα | Η γραμμή ελέγχου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |