| Υλικό | Δαχτυλίδι μεταξιού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Απομονωμένο σχοινί μεταξιού |
| δύναμη σπασιμάτων | 450-4150N |
| Διάμετρος | 624mm |
| Ειδικότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Προδιαγραφές | 6 mm έως 24 mm |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Τύπος | Τυλιγμένο σκοινί |
| Αριθμό μοντέλου | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Ονομασία του προϊόντος | Απομονωμένο σκοινί από νάιλον |
| Αριθμό μοντέλου | 6mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής αντοχής σχοινί έλξης |
| Λειτουργία | Ζήστε λειτουργία και πέρασμα |
| Εγγύηση | ένας χρόνος |
| Δύναμη σπασιμάτων | 16.6-296KN |
| Σχήμα | SHDN660X100 |
|---|---|
| Φρέμα | Ζυγισμένος χάλυβας |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένη εργασία γραμμών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| ΣΤΡΑΜΠΟΙ | 12,18 |
| Επιφάνεια | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Διάμετρος | 9-32 χιλιοστά |
| Ονομασία | Ατσάλινα σχοινιά |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Διοδηγός σφίξης |
| Μέλλον | Ελαφρύ βάρος |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ή χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος νήματος | M4,M5,M6,M8.M10,M12 ή Προσαρμόστε |
| Καρύδι | Υλικό Α3 |
| Κέλυφος | 65MN |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλιο, παλαιοποιημένο ή άλλο |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| βάρος | Μέγιστο βάρος 70 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Εφαρμόζεται | LGJ400 |
| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Ονομασία | Τροχαλία μπλοκ αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves και Sheaves αλουμινίου |
| Χρήση | Για Γραμμή Μεταφοράς Ηλεκτρικής Ενέργειας |
| Αριθμοί τροχαλίας | 1,3,5,7 |
| Άρθρο | Stringing Blocks |