| Αριθμός αντικειμένου | 13101 |
|---|---|
| Σχήμα | ΣΚΔΖ-0.5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμός αντικειμένου | 13310 |
|---|---|
| Σχήμα | 1000 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | 2.5-16mm |
| Βάρος | 10,3 κιλά |
| Αριθμός αντικειμένου | 13121 |
|---|---|
| Σχήμα | SKDP-1 |
| Εφαρμοστέο σκέλος χάλυβα | GJ16-70 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Max ανοικτός | 13 χιλιοστά |
| Αριθμός αντικειμένου | 13171 |
|---|---|
| Σχήμα | SKGF-2 |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Εφαρμόσιμο ατσάλινο σκοινί αντιστροφής | 7 9 |
| Βεβαίωση | 5.6kg |
| Αριθμός αντικειμένου | 17131 |
|---|---|
| Μοντέλο | GXK-1 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Βάρος | 0.15 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμός αντικειμένου | 17111 |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Βάρος | 0.2kg |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Αριθμός αντικειμένου | 17228 |
|---|---|
| Σχήμα | SZ3A-10 |
| Ονομαστικό φορτίο | 100KN |
| Εφαρμόσιμη πλάτος σφαιρίδας BLock String | 100 χιλιοστά |
| Βάρος | 114kg |
| Αριθμός αντικειμένου | 20111 Β |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 30KN |
| Μήκος σφυριών | 3Χ2μ |
| Βάρος του σφυριού | 3x9KG |
| μήκος της αλυσίδας | 9 μέτρα |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών από σύρμα γείωσης |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών σύρματος γείωσης |
| Εφαρμοστέο σκέλος χάλυβα | GJ35-GJ150 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
| Ονομασία | Γωνιακά τετράγωνα προς τον ουρανό |
|---|---|
| Άρθρο | 10281 και 10282 |
| Χρήση | Στερεωμένο στον βραχίονα στύλου για τράβηγμα αγωγού |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον και αλουμίνιο |