| όνομα | Εξοπλισμός έλξης οπτικών καλωδίων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21108 |
| Σχήμα | GLQYS |
| Μέγιστη διάμετρος | 50 χιλιοστά |
| Δύναμη έλξης | >2KN |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5 |
| Εφαρμογή | Stringing Pullely |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 760x120x480 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμοστέος κλάδος | Δομικά έργα |
| Ακτίνα κάμψης | R570 |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
| Φορτίο ποσοστού | 5kn-150kn |
| Ονομασία | Α-σχήμα πλέγμα τζιν στύλος |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 03361-03615 |
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Πεδίο | 8-28m |
| Τμήμα | 250*250-700*700 |
| Ονομασία | Κρατητέας τροχός |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21291-21294 |
| Σχήμα | SHC1000 |
| μήκος | 1-2 Μ |
| Βάρος | 14-35,5 kg |
| Όνομα | Καλώδιο γήπεδο κυλίνδρου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21171-21194 |
| Σχήμα | SHL1 |
| Διάμετρος | <150mm> |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5KN |
| Όνομα | Στρογγυλοκόλλημα γείωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10301-10318 |
| Σχήμα | SHDN508D |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Ονομασία | Καλώδιο κυλίνδρου κεφαλής |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21303-21287 |
| Σχήμα | SH130S |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10-20KN |
| Διάμετρος | 80-200 χιλιοστά |
| Name | Corner Ground Roller(Tri-Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 21223-21224A |
| Model | SHL3-SHL4N |
| Rated Load | 10KN |
| Weight | 9-25KG |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Sheave μέγεθος | 80*50mm, 160*40mm, 120*58mm |